Kielecki Klub Karate Kyokushin -
Logo karate kielce koronea
AKTUALIZACJA 27.06.2024
Koronea
Przejdź do treści

ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA KARATE - KORONEA IX EDYCJA

NEWS
Liga Karate IX edycja - Kielce
Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea - 4.06.2022
IX EDYCJA - KORONEA CUP
W dniu 4 czerwca 2022 w Hali Widowiskowo- Sportowej przy ul. Żytniej 1 w Kiecach, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, odbyła się IX edycja ogólnopolskiego turnieju pod nazwą Świętokrzyska Liga Karate Koronea Cup.
W turnieju wzięło udział 220 zawodników z 20 klubów z regionu świętokrzyskiego i gościnnie z całej Polski. Gościliśmy kluby m.in. z Łodzi, Rawy Mazowieckiej, Skierniewic, Zakopanego, Łukowicy, Tarnowa, Przemyśla, Sandomierza, Ełku. Walki odbyły się w 31 kategoriach wiekowych i wagowych. Wydarzenie objęte było Honorowym Patronatem Pana Marszałka oraz Pana Wojewody i Pana Prezydenta oraz patronatem medialnym TVP3, Radia Kielce, Echa Dnia. Opiekę medyczną zapewniła profesjonalna firma oraz lekarz związkowy Polskiego Związku Karate Kontaktowego- sensei Adrian Wąsik- wychowanek naszego klubu.
Zawody przebiegły w przyjacielskiej, sportowej atmosferze, a wiele walk stało na tak wysokim poziomie, że z powodzeniem mogłyby być ozdobą mistrzostw Polski.
Serdeczne podziękowania kierujemy do naszego strategicznego sponsora- Holdingu Koronea, dzięki któremu mogliśmy zakupić wyposażenie Dojo, maty do walk, sprzęt sportowy, taiko. Dzięki wieloletniej współpracy klub rozwija się jeszcze prężniej, znany jest daleko poza granicami kraju i Europy, a nasze materiały systematycznie zamieszczane są na stronach Światowej Organizacji IKO So-Kyokushin  w Japonii.
Kolejna, X edycja- mikołajkowa- zaplanowana jest na grudzień 2022.
ZDJĘCIA - IX EDYCJA LIGI KARATE
ALL RIGHTS RESERVED 2013-2024
Wróć do spisu treści